قوانین

قوانین:
1-قبل از سفارش حتما باید وارد حساب کاربری شوید؛یا یک حساب کاربری جدید بسازید.
2- حداقل مبلغ خرید از سایت و اپلیکیشن 5 میلیون تومان می باشد.
3- در مرحله روش پرداخت گزینه پیش فاکتور را انتخاب کنید.
4-بعداز ثبت سفارش با این شماره ها (40339365-021و3857691-021) با شما تماس گرفته می شود تا مبلغی جهت واریز بیعانه و جمع آوری سفارش شما اقدام شود.
5-بعداز جمع آوری و چک کردن سفارش شما مشتری عزیز و تبدیل پیش فاکتور به فاکتور فروش با شما تماس گرفته می شود تا الباقی مبلغ را واریز کنید.
6-اگر روش ارسال سفارش رو گزینه ارسال تا باربری انتخاب کنید. هزینه ارسال تا باربری بعد از جمع آوری و چک کردن سفارش شما مشتری عزیز به شما اعلام می شود.
7-انتخاب باربری به انتخاب شما مشتری عزیز  می باشد.
8-مجموعه جِم پلاست هیچ گونه مسولیتی در قبال شکستگی کالا در حمل تا شهر شما ندارد و باید از باربری مربوطه پیگیری کنید.
9-در صورت مشاهده مجدد مغایرت در سفارش خود تا 48 ساعت بعد از تاریخ فاکتور مستندات خود را به این شماره واتس آپ( 09374245805)  اطلاع دهید.
10-در صورت تایید کالا معیوب و مرجوعی در مدت زمان اعلام شده(48ساعت)هزینه ارسال به عهده مشتری می باشد.
11-سفارشات به نوبت آماده شده و ارسال می شود، لطفا از تماس های بیهود خودداری می کنید؛ ما با شما در صورت نیاز به نیاز دارید.


 

جم پلاست با احترامی که برای حریم شخصی کاربران نهاده است، برای مطالعه، ثبت نظر و استفاده از امکانات وب سایت هایی که از کاربران درخواست می کنند تا خدمات امن و مطمئنی به کاربران ارائه دهند. برای پردازش و ارسال سفارش ها، داده های مشابه آدرس، شماره تلفن و ایمیل مورد نیاز است و از آنجا که تمامی فعالیت های جم پلاست قانونی و قانونی بر اساس قوانین تجارت الکترونیک می باشد و طی فرآیند خرید، فاکتور صادر می شود، از این رو وارد می شود. داده هایی مانند نام و شماره تماس برای انسان واقعی است. مشتریان می‌توانند نام، آدرس و تلفن شخص دیگری را برای تحویل گرفتن سفارش وارد کنند و جم پلاست تنها برای ارسال همان سفارش، از این اطلاعات استفاده می‌کند .

همچنین جم پلاست می تواند برای ارتباط با مشتریان، بهینه سازی وب سایت و تحقیقات از برخی اطلاعات استفاده و اطلاع رسانی رویدادها و اخبار، خدمات و سرویس های ویژه یا تخفیف ها، برای اعضای وب سایت ایمیل یا پیامک ارسال کند.

توجه داشته باشید که (40339365-021 و 33857691-021) فقط با این شماره جم پلاست از طریق آن با کاربران و مشتریان خود را دریافت خواهید کرد.

جم پلاست ممکن است نقد و ارسالی کاربران را در قوانین قوانین وب سایت ویرایش کند. همچنین اگر نظر یا پیام ارسال شده توسط کاربر، مشمول مصادیق ابزار مجرمانه باشد، جم پلاست می‌تواند از اطلاعات ثبت شده برای پیگیری قانونی استفاده کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور برای کاربران است و برای جلوگیری از سوء استفاده از احتمالی، کاربران نباید آن را برای شخص دیگری فاش کنند. جم پلاست هویت شخصی کاربران را محرمانه می‌داند و اطلاعات شخصی آنها را به هیچ شخص یا سازمان دیگری منتقل نمی‌کند، مگر اینکه با حکم قانونی باید در اختیار مراجع قضایی قرار گیرد. .

جم پلاست اینترنتی سایر وب سایت‌ها را از جمع آوری IP و کوکی استفاده می‌کند، اما پروتکل امن SSL و لایه‌های امنیتی جمت و روش‌های مدیریت اطلاعات کاربران را محافظت می‌کند و از دسترسی‌های غیرقانونی می‌کند. .

جم پلاست برای نگهداری اطلاعات و حریم شخصی کاربران را به کار می‌برد و امیدوار است که تجربه خریدی امن و خوشایند را برای کاربران فراهم کند .

جم پلاست مرکز پخش محصولات حراجی 

جِم پلاستیک یکی از بزرگترین مرکز پخش و سایت های خرید آنلاین در ایران است که در زمینه فروش انواع محصولات پلاستیکی خانه،آشپزخانه،جهیزیه،حراجی و... فعالیت خود را از سال ۱۴۰۰ با محور تولید و پخش اجناس پلاستیک آغاز کرد. این پخش در همان سال سایت و اپلیکیشن در فضای وب تاسیس کرد و با انتشار محصولات خود و دیگر شرکت های تولیدکننده، شاخه های فعالیت خود را گسترش داد. در حال حاضر پخش جِم پلاست یکی از پرمخاطب ترین پخش کننده اجناس پلاسکو و بلور با کیفیت و قیمت مناسب تلاش دارد تا نیاز های مختلف مشتریان خود را برآورده کند. همچنین این مرکز پخش به صورت روزانه به معرفی و فروش محصولات پلاستیک،بلور،دکوریجات و... به فعالیت می پردازد.با استفاده از خدمات جم پلاست شما میتوانید به راحتی و با اطمینان خرید آنلاین خود را انجام دهید.

شعبه مرکزی:تهران،اتوبان امام رضا،خاورشهر،سوله 2
شماره تماس
09121949731
شعبه2:تهران،اتوبان امام رضا،بعداز سه راه سیمان،ورودی فلزات رنگی،سوله 2
شماره تماس
09122266238

 
whatsapp